Ryobi RY18HT45A-0 One+ 18V Li-ion Accu Heggenschaar Body - 45cm
Fabrikant:Ryobi
Artikelnummer:RY18HT45A-0
EAN-code:4892210203236
Shopscore | 0 (0)
3 - 4 werkdagen
3 - 4 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
Standaard meegeleverd 1 Bijzondere kenmerken Zwaardlengte van 45 cm met snoei capaciteit van 22 mm biedt voldoende kracht om zelfs grote klussen aan te pakken. Diamantgeslepen messen voor een schone en nauwkeurige afwerkingDe LINEA in-line handgreep, ontworpen voor geavanceerde ergonomie, combineert comfort, compact ontwerp en eenvoudige bediening inéén perfect uitgebalanceerd pakket. Lichtgewicht ontwerp voor meer comfort HedgeSweep™ attachment voor eenvoudig verwijderen van snoeisel. Specificaties Bladlengte (cm): 45 Bladsnelheid (omw/min): 1350 Max. zaagcapaciteit (mm): 22 Rear handle style: LINEA Motor: 18V Type accu: Li-ion Gewicht zonder accu [kg]: 2.3 Geluidsvermogensniveau, raming (dB(A)): 2.8 Sound power level (Lwa)(dB(A)): 90.4 Vibratieniveau (m/s²): 2.9 Vibratieniveau, raming (m/s²): 1.5
Meest populaire producten
HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
€ 188.00 HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
Brüder Mannesmannnn Heggenschaar
Heggenschaar - Aluminium 55 cm
Heggenschaar - 41cm
1x Snoeischaar/heggenschaar papegaaienbek groen 25 cm -
Heggenschaar Recht - 50 cm
Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
€ 17.47 Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
Heggenschaar Gegolfd - 50 cm
Telescopische heggenschaar THS 500/48
Snoeischaar/heggenschaar - Grijs - 26 Cm - 255 Gram
GH-EH 4245 Elektrische heggenschaar
Pro Garden Heggenschaar - handmatig - 54 cm - softgrip -
accu telescopische heggenschaar UniversalHedgePole 18 (zonder accu)
BOVENMES FELCO SNOEISCHAAR 5/3
PrecisionCut
accu heggenschaar EasyHedgeCut 18-45
Fiskars HS21 Solid Heggenschaar - 552mm