Ryobi RY18GSA-0 One+ 18V Li-ion Accu 2-in-1 Snoeischaar Body - 200mm
Fabrikant:Ryobi
Artikelnummer:RY18GSA-0
EAN-code:4892210214522
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
3 - 4 werkdagen
3 - 4 werkdagen
1 werkdag
1 werkdag
Standaard meegeleverd 1x Struikgewasblad 1x Buxusblad Bijzondere kenmerken 2-in-1 snoeischaar en heggenschaar maakt dit het perfecte veelzijdige gereedschap om jouw tuin netjes te houden.SK5 stalen messen blijven langer scherp en bieden geweldige snijprestaties op takken tot 10mm. Nieuw en verbeterd ontwerp biedt een kleiner en ergonomische gereedschap voor gemakkelijker gebruik. Gereedschapsloze bladwissel betekent dat het wisselen tussen schaar en struikgewas moeiteloos verloopt.Onderdeel van het ONE+™ systeem voor huis en tuin, kan dit gereedschap door elke ONE+™ accu worden gevoed! Specificaties Grasschaarblad (mm): 120mm Modelleerschaarblad (mm): 200mm Snijtandafstand (mm): 8mm Shrubber, 18mm Shear Motor: 18V Type accu: Li-ion Gewicht zonder accu [kg]: 1.01 Geluidsdrukniveau (Lpa)(dB(A)): 75.5 Geluidsdrukniveau, raming (dB(A)): 3 Geluidsvermogensniveau, gegarandeerd (dB(A)): 83.5 Geluidsvermogensniveau, gegarandeerd, raming (dB(A)): 3
Meest populaire producten
HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
€ 188.00 HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
Brüder Mannesmannnn Heggenschaar
Heggenschaar - Aluminium 55 cm
Heggenschaar - 41cm
1x Snoeischaar/heggenschaar papegaaienbek groen 25 cm -
Heggenschaar Recht - 50 cm
Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
€ 17.47 Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
Heggenschaar Gegolfd - 50 cm
Telescopische heggenschaar THS 500/48
Snoeischaar/heggenschaar - Grijs - 26 Cm - 255 Gram
GH-EH 4245 Elektrische heggenschaar
Pro Garden Heggenschaar - handmatig - 54 cm - softgrip -
accu telescopische heggenschaar UniversalHedgePole 18 (zonder accu)
BOVENMES FELCO SNOEISCHAAR 5/3
PrecisionCut
accu heggenschaar EasyHedgeCut 18-45
Fiskars HS21 Solid Heggenschaar - 552mm