18V ONE+ RYOBI LINEA RY18HT45A-120 accu heggenschaar - 45 cm mes - 1 18V 2,0 Ah accu en 1 lader
Fabrikant:Ryobi
EAN-code:4892210203243
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
RYOBI ONE+ LINEA 18V draadloze heggenschaar RY18HT45A-120 - in-line ontwerp - 45 cm messen - 22 mm tussenruimte - 1 18V 2,0 Ah lithium+ batterij en 1 1,5 A lader
Meest populaire producten
HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
€ 188.00 HT 525 Benzine heggenschaar - 22,5cc - 0,65kW - 2-takt - 46cm - 35mm
Brüder Mannesmannnn Heggenschaar
Heggenschaar - Aluminium 55 cm
Heggenschaar - 41cm
1x Snoeischaar/heggenschaar papegaaienbek groen 25 cm -
Heggenschaar Recht - 50 cm
Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
€ 17.47 Fiskars GS21 Solid Heggenschaar - 310mm
Heggenschaar Gegolfd - 50 cm
Telescopische heggenschaar THS 500/48
Snoeischaar/heggenschaar - Grijs - 26 Cm - 255 Gram
GH-EH 4245 Elektrische heggenschaar
Pro Garden Heggenschaar - handmatig - 54 cm - softgrip -
accu telescopische heggenschaar UniversalHedgePole 18 (zonder accu)
BOVENMES FELCO SNOEISCHAAR 5/3
PrecisionCut
accu heggenschaar EasyHedgeCut 18-45
Fiskars HS21 Solid Heggenschaar - 552mm