Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Heerlijkehuisjes.nl |
---|---|
Artikelnummer: | 10459alg |
Deze luxe 10 persoons vakantiewoning is ideaal voor grotere groepen. Deze vakantiewoning beschikt over vijf slaapkamers en twee badkamers. U verblijft op een prachtig vakantiepark midden in het bos waar de geweldige natuur roept om ontdekt te worden. Op Bospark Ede is alles aanwezig voor een topvakantie. Wat te denken van het verwarmde buitenzwembad waar de tijd verstrijkt als water voor de zon. Of lekker sporten en spelen op één van de aanwezige sport en speelvelden.
Deze vakantiewoning bestaat uit twee verdiepingen. Op de begane grond is een ruime woonkamer met televisie en eettafel met stoelen. De woonkamer heeft openslaande tuindeuren die leiden naar het terras. Er is gratis wifi en centrale verwarming aanwezig. De open keuken is volledig ingericht met onder andere een vaatwasser, combimagnetron, koel-vriescombinatie en een Douwe Egberts koffiezetapparaat (koffiecups). Er is een hal met apart toilet en er is een aparte berging aanwezig. Op de begane grond vindt u één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. En een badkamer met wastafel en douche. Het toilet is apart.
Op de bovenverdieping zijn vier slaapkamers, waarvan drie slaapkamers met met elk twee eenpersoons boxspringbedden en één slaapkamer met een stapelbed voor twee personen. De badkamer is voorzien van een douche, ligbad, wastafel en toilet. Buiten heeft u beschikking over een terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de woning, een eventuele tweede auto kan geparkeerd worden op de parkeerplaats bij de receptie.