Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Bungalow.Net |
---|---|
Artikelnummer: | BN1163689 |
Max aantal personen: 4
Aantal slaapkamers: 2
Aantal badkamers: 1
Opp.: 45 m2
Aantrekkelijk appartement in het centrum van Zoutelande, op slechts 50 meter van het strand!
Geniet van een perfecte vakantie in dit prachtig gerenoveerde appartement, ideaal gelegen in het centrum van Zoutelande. De gezellige woonkamer met uitzicht op de kerk biedt een ruime zithoek en een flatscreen-tv. De keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, filterkoffiemachine en magnetron, zodat u comfortabel kunt verblijven.
Het slaapgedeelte bestaat uit een tweepersoonskamer met aparte matrassen en een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (70x200 cm). De compacte badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel en toilet.
Wi-Fi is beschikbaar, zodat u verbonden kunt blijven tijdens uw verblijf. Aan de voorkant van het appartement bevindt zich een gezellige terras die de hele middag en avond zon biedt, het perfecte plekje om te ontspannen.
Complex