Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Kleuren: | Andalusië / Andalusië |
---|---|
Fabrikant: | Eliza was here |
Artikelnummer: | 6207997 |
Rasja is al lange tijd een goede vriendin van mij uit Nederland. In 2019 besloot ze met Wouter haar droom waar te maken. Samen zijn ze een prachtige bed & breakfast begonnen in Andalusië; Cortijo La Zapatera. Na de vele verhalen over het authentieke plekje, ga ik het eens met eigen ogen bekijken.
Ik word blij verwelkomd wanneer ik bij de cortijo aankom. “Wat fijn je weer te zien, Eliza!” zegt Rasja. De Nederlandse eigenaren laten me al het moois van hun Spaanse adresje zien: het verkoelende zwembad, het eindeloze uitzicht en de wijngaarden waar ze hun eigen biologische wijn van gaan produceren. Ook de kamers zijn een warm bad om in thuis te komen. Mijn ruime kamer is ingericht in de typische stijl van Andalusië: een combinatie van Spaans en Marokkaans.
We eindigen de rondleiding bij één van de honesty bars. Het koppel stelt voor om vanavond een heerlijk driegangen menu voor mij te bereiden. Zo'n aanbod sla ik natuurlijk niet af! Rasja en Wouter weten precies wat zij moeten doen om mij in de watten te leggen. 'Relax, unwind, enjoy!' is het motto en dat is precies wat ik hier ga doen.