Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Bungalow.Net |
---|---|
Artikelnummer: | BN1160465 |
Welkom in dit mooie appartement voor 4 personen aan zee in Puerto de Alcudia.
Het appartement bevindt zich op de begane grond van een afgesloten woonwijk, bestaande uit vier units. De tuin wordt gedeeld en is leuk om te zonnebaden op een van de twaalf ligstoelen. De privéveranda met uitzicht op de tuin is geweldig om buiten te eten, vergezeld van het geluid van de golven.
Wanneer u het appartement binnenkomt, vindt u een moderne en lichte woonkamer met tv-satelliet en airconditioning. De keuken met een gasfornuis is volledig uitgerust om uw beste gerechten te bereiden. als u liever buiten van uw maaltijden geniet, kunt u de tafel nemen op de veranda. Er zijn twee slaapkamers met een kast, een met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden en een eigen badkamer met een bad. De tweede badkamer in het huis is uitgerust met een douche. We kunnen een kinderbed en een kinderstoel klaarmaken voor als u met uw kinderen reist. U vindt een gedeelde wasruimte met 2 wasmachines, een strijkijzer en een strijkplank.
Puerto de Alcudia is een fantastische plek voor een geweldige strandvakantie. Het strand is uitgebreid en van fijn zand, perfect voor watersporten en lange wandelingen langs de zee. Het oude centrum van Alcúdia is erg dichtbij en is aan te bevelen op zondag en dinsdag omdat er marktdag is. U kunt ook de middeleeuwse muur en de Romeinse overblijfselen bezoeken en genieten van het gevarieerde gastronomische aanbod. De volgende golfbaan van Alcandada ligt op 9 km afstand.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het houden van evenementen is verboden.
Raadpleeg de adverteerder voor mogelijke kosten.
Afstanden:
Strand: 0,089 km - Puerto de Alcúdia
Luchthaven: 62.5 km - Son Sant Joan
Golfterrein: 9 km - Alcanada
Stad: 0.01 km - Puerto de Alcúdia
Treinstation: 13 km - Sa Pobla
Bushalte: 0.2 km - Puerto de Alcúdia
Veerboot: 6,8 km - Puerto de Alcúdia
Ziekenhuis: 24.1 km - Hospital Comarcal de Inca
Toeristenlicentie: ETVPL / 12936
De Ecotasa (toeristenbelasting) moet contant ter plaatse worden betaald bij het inchecken. Het bedrag varieert tussen 0,55 / nacht en gasten tijdens het laagseizoen en 2,2 / nacht en gasten tijdens het hoogseizoen. De belasting wordt gehalveerd vanaf de 9e dag van uw verblijf. Alle gasten moeten de Ecotasa betalen, behalve mensen jonger dan 16 jaar. U ontvangt 7 dagen voor aankomst een e-mail met verplichte algemene informatie over de aanbetaling. De aanbetaling dient binnen 24 uur na ontvangst van de e-mail met een creditcard via een beveiligde link te worden voldaan. Neem voor meer informatie contact op met het kantoor via de informatie in de reserveringsbevestiging die u na het boeken ontvangt.