Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | BYmeubello |
---|---|
EAN-code: | 3151757712906 |
Ontwerp
Dimensies
Kleur
bijzonderheden
materiaal
Leveringsomvang:
Montage
Onderhoudsinstructies
Reinig het oppervlak met een warme, vochtige katoenen doek. Gebruik geen schurende schoonmaakmiddelen, agressieve schoonmaakmiddelen of druipnatte doeken.
MOOI & PRAKTISCH œ” Ons eenvoudige nachtkastje vervult alle belangrijke functies. Zowel in de lade als op het oppervlak is voldoende ruimte voor een lamp, een wekker, een bril en wat boeken. Het karakteristieke, expressieve patroon van mangohout zorgt voor een natuurlijke sfeer in je slaapkamer. Een interessant contrast is de Weense vlecht die de voorkant van de lade siert.
AFMETINGEN œ” Breedte: 50 cm // Hoogte: 60 cm // Diepte: 30 cm // Interne afmetingen lade (BxHxD): 43 x 15,5 x 23,5 cm // Houtdikte: ca. 1,5 cm // Bodemvrijheid: ca. 1,5 cm 40 cm.
VERZORGING œ” De oppervlakken kun je het beste afnemen met een lauwwarme, licht vochtige katoenen doek. Aanbeveling: Behandel het houten oppervlak met een blanke beschermlak (max. één keer per jaar) om watervlekken en dergelijke te voorkomen. Vermijd schurende en agressieve schoonmaakmiddelen en verwijder eventueel achtergebleven vocht met een pluisvrije doek. Het is niet raadzaam om poetsmiddelen te gebruiken, omdat deze op de lange termijn het natuurlijke houten meubilair beschadigen.
Leveringsomvang: œ” Een nachtkastje zonder decoratie. Leveringsconditie: gedemonteerd en veilig verpakt. Montage-instructies en materialen zijn bij de levering inbegrepen.