Steinel KLEBEPISTOLE GLUEMATIC 3007 20STICKS Lijmpistool 1 set(s)
Fabrikant:Steinel
Artikelnummer:KLEBEPISTOLE GLUEMATIC 3007 20STICKS
EAN-code:4007841082185
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Shopscore | 0 (0)
2
Veelzijdig en betrouwbaar
Meest populaire producten
lijmpistool EG Point
Lijmpistool TC-GG 80
lijmpatronen Made at Home 10 stuks
Kinzo Lijmpistool klussen
KLEBEPISTOLE GLUEMATIC 3007 Lijmpistool 1 set(s)
Brüder Mannesmann Mannesmann Lijmpistool 1 stuk(s)
Fun2Fix G1010 Lijmpistool - 7mm
€ 12.91 Fun2Fix G1010 Lijmpistool - 7mm
MeisterCraft Meistercraft HP78 Lijmpistool 20 W/78 W 20/78 W Lijmstift-Ã 11.2 mm
€ 13.83 MeisterCraft Meistercraft HP78 Lijmpistool 20 W/78 W 20/78 W Lijmstift-Ã 11.2 mm
Lijmmat (GG40)
Brüder Mannesmann Werkzeuge Lijmpistool inclusief 6 kleefsticks
6-GR25 Lijmpistool GR25
24928000 Hobby Lijmpistool - 12mm
€ 10.49 24928000 Hobby Lijmpistool - 12mm
toolcraft TC-HKP-11 Lijmpistool 11 mm 25 W 230 V
€ 8.99 toolcraft TC-HKP-11 Lijmpistool 11 mm 25 W 230 V
076160 #####Klebedüse 1 stuk(s)
Lijmpistool starterset met 6 lijmstaven
C.K. T6215A Lijmpistool
UHU Lijmstift-Ã 11 mm
€ 32.99 UHU Lijmstift-Ã 11 mm
Rapid EG280 lijmpistool, voor lijmsticks Ø 12 mm, opwarmtijd 3 minuten