HBM 1000W inverter generator 60 cc benzinemotor 230V/12V/USB
Fabrikant:HBM
EAN-code:7435125798779
Zoek je een automatisch geregelde stille en zeer compacte generator voor uw camper, caravan of boot, dan is de HBM 1.000W inverter generator met 60 cc benzinemotor, 230V/12V/USB een geschikte aggregaat. Dit compacte aggregaat levert in relatieve stilte 1.000 Watt continu aan netspanning (1.100 Watt piek). Via een schakelaar kan je kiezen of je wilt dat het toerental van de motor automatisch (afhankelijk van de stroomvraag) wordt geregeld. Dankzij deze“Electronic Speed Control” (ESC) is deze generator dus altijd zo stil en zo zuinig mogelijk.Behalve een 230V uitgang beschikt deze inverter ook over een 12V - 5A uitgang waarmee een accu kan worden opgeladen en een 5V USB uitgang (2.1A) voor het opladen van smartphones etc. De generator wordt compleet geleverd met een trechter en een aansluitsnoer voor een 12V accu (incl. klemmen). De machine wordt zonder olie geleverd en start niet zonder olie. Hiervoor is product E100060-1L te
Meest populaire producten
GE2501 Benzine Generator
GE720 Benzine Generator
CPG 2000 INV 4-takt Aggregaat 2.4 kW 230 V 24 kg
€ 485.00 CPG 2000 INV 4-takt Aggregaat 2.4 kW 230 V 24 kg
TC-PG 10/E5 2-takt Aggregaat 18.8 kg
Eurom Independ-R 1200 4-takt Benzine inverter aggregaat - 1100W
€ 314.29 Eurom Independ-R 1200 4-takt Benzine inverter aggregaat - 1100W
Eurom Independ-R 2000 4-takt Benzine inverter aggregaat - 1800W
€ 518.57 Eurom Independ-R 2000 4-takt Benzine inverter aggregaat - 1800W
Eurom Independ-R 800 4-takt Benzine inverter aggregaat - 800W
€ 265.57 Eurom Independ-R 800 4-takt Benzine inverter aggregaat - 800W
TC-PG 25/1/E5 Benzine generator - 2400W - 15L
€ 315.00 TC-PG 25/1/E5 Benzine generator - 2400W - 15L
Einhell 4-takt Aggregaat met omvormer 230 V 20.6 kg 1000 W
€ 287.23 Einhell 4-takt Aggregaat met omvormer 230 V 20.6 kg 1000 W
aggregaat 5500 Watt 420cc (benzine)
Eurom Independ-R 3100 4-takt Benzine inverter aggregaat - 3100W
€ 799.00 Eurom Independ-R 3100 4-takt Benzine inverter aggregaat - 3100W
HY3200i generator / inverter met 3200W benzinemotor
€ 1295.00 HY3200i generator / inverter met 3200W benzinemotor
Einhell Einhell Stromerzeuger TC-PG 35/E5 4-takt Aggregaat 4.1 kW 230 V 41.9 kg