gedorered Gedore RED R94100075 3301436 Metalen waterpas 600 mm 0.5 mm
Fabrikant:Gedorered
Artikelnummer:r94100075
EAN-code:4060833014366
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
• Glad rechthoekig aluminiumprofiel
• Een verticale libel en een horizontale libel, van acrylglas
• Meetnauwkeurigheid: +/- 0,5 mm/m
• Rode poedercoating, mat
• Eindkappen van zwart,...
Meest populaire producten
Sola UZ 8 Lijnwaterpas - 80mm
€ 4.08 Sola UZ 8 Lijnwaterpas - 80mm
WATERPAS - PLASTIC - 23cm -
Sola DB 20 Basculelibel - 20mm
€ 2.27 Sola DB 20 Basculelibel - 20mm
Lijnwaterpas
Stanley 0-47-720 Hoekwaterpas - magnetisch
Sola kruiswaterpas k 5
Stanley 0-42-130 8.7 cm 2 mm/m Kalibratie conform: Fabrieksstandaard (zonder certificaat)
€ 5.13 Stanley 0-42-130 8.7 cm 2 mm/m Kalibratie conform: Fabrieksstandaard (zonder certificaat)
FatMax Digitale Waterpas 40cm
DigiLevel Pro 40 Digitale elektronische waterpas - 400mm - Bluetooth
€ 119.44 DigiLevel Pro 40 Digitale elektronische waterpas - 400mm - Bluetooth
Waterpas 23cm, ABS magnee -
kwb 065010 Mini-waterpas 100 mm
€ 4.79 kwb 065010 Mini-waterpas 100 mm
Sola DF 30 Basculelibel met flens - 30mm
€ 2.93 Sola DF 30 Basculelibel met flens - 30mm
Sola kunststof lijnwaterpas
Stabila 15232 Waterpas - 2440mm
€ 243.74 Stabila 15232 Waterpas - 2440mm
Sola DB 15 Basculelibel - 15mm
€ 2.69 Sola DB 15 Basculelibel - 15mm
Tanc Co 3017017 MXY Kruiswaterpas - Magnetisch - 2 libellen - 40mm