DeWALT DCE088D1G18 12V / 18V Li-ion XR Accu Zelfnivellerende kruislijnlaser set (1x 2.0Ah) in TSTAK koffer - groen
Fabrikant:DeWALT
Artikelnummer:346861
EAN-code:5054905296353
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
Standaard meegeleverd 18V/2Ah XR accu (1) Lader (1) Laser richtkaart /doelkaart (1) Muurbevestigingsbeugel (1) TSTAK koffer/**/ Bijzondere kenmerken Bereik - 35m (50m met detector) NL - Working Range: 30m (50m with detector) Nauwkeurigheid: +/-3mm @ 10m Knop voor fijnafstelling Groene laserstraal: heldere straal en hoger bereik Knipperende lijn bij manuele modus Ook te gebruiken met detector (niet bijgeleverd) Vergrendelbaar pendulum voor bescherming van het binnenwerk Accu laadindicator Specificaties Nauwkeurigheid 3mm / 10 meter Bereik (zicht) binnen 30 meter* Bereik zicht (buiten) 0 meter* Ontvanger stand Ja (Continu) Bereik met ontvanger (buiten) 50 meter Zelfnivellerend Ja Nivelleerbereik 4 graden Laserlijnen 1x horizontaal, 1x verticaal Lijnen afzonderlijk in- uitschakelen Ja Mechanisme Pendel Transportvergrendeling Ja Laser principe Cilinder Laserdiode Groen, 520 nm, Klasse 2 Afschot Manueel Bescherming IP54 Werkduur per accu / batterij(en) 17 uur* Voeding Schuifaccu Li-Ion 12V & 18V 2Ah (18V meegeleverd) Oplaadbaar Ja, extern Netstroomaansluiting Nee Werktemperatuur -10°C tot 50°C Gewicht 1,0 kg Aansluiting 1/4" & 5/8" Afmetingen LxBxH 120mm x 150mm x 100mm