Knipex Moniertang gepolijst/kunstst. 280 mm - 99 01 280 SB 9901280SB
Fabrikant:Knipex
EAN-code:4003773012214
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Knipex Moniertang gepolijst/kunstst. 280 mm - 99 01 280 SB Beschrijving Voor het vlechten en knippen van binddraad in één beweging: snel, betrouwbaar en goedkoop. Dankzij de onovertroffen precisie en levensduur de meest gekochte moniertang ter wereld. Speciaal gereedschapsstaal, in olie gehard en getemperd Technische gegevens * Gewicht 521 g * Lengte 280 mm * Benen met kunststof bekleed * Kop gepolijst * Bijzonderheden op blisterkaart
Meest populaire producten
Z31022000SB Moniertang Classic - 220mm
€ 16.01 Z31022000SB Moniertang Classic - 220mm
Moniertang gepolijst kunststof 280 mm
€ 17.99 Moniertang gepolijst kunststof 280 mm
Moniertang 99 00 250
KNIPEX Moniertang zwart geatramenteerd 220mm
€ 15.42 KNIPEX Moniertang zwart geatramenteerd 220mm
Moniertang gepolijst zwart 220 mm
€ 11.99 Moniertang gepolijst zwart 220 mm
Moniertang 99 00 280
KNIPEX Moniertang zwart geatramenteerd 200mm
€ 14.99 KNIPEX Moniertang zwart geatramenteerd 200mm
moniertang 250 mm
€ 13.43 moniertang 250 mm
Moniertang gepolijst zwart 200 mm
€ 14.59 Moniertang gepolijst zwart 200 mm
Z31025000SB Moniertang Classic - 250mm
€ 17.35 Z31025000SB Moniertang Classic - 250mm
Gedore RED - R28924112 Moniertang - 300mm
€ 13.78 Gedore RED - R28924112 Moniertang - 300mm
Moniertang zwart geatramenteerd 220 mm _ 99 01 220 SB KNIPEX
€ 18.69 Moniertang zwart geatramenteerd 220 mm _ 99 01 220 SB KNIPEX
GEDORE Moniertang 225 mm
€ 16.43 GEDORE Moniertang 225 mm
Moniertang 200 mm
€ 7.53 Moniertang 200 mm
99 - Moniertang 99 01 250
KNIPEX Moniertang (rabitz- en vlechtertang) vernikkeld 220mm
€ 17.02 KNIPEX Moniertang (rabitz- en vlechtertang) vernikkeld 220mm
MONIERTANG 280MM 4000810054
€ 15.17 MONIERTANG 280MM 4000810054
MONIERTANG 250MM 4000810053