Irwin Griptang gebogen bek Origineel 4WR 100 mm T1002EL4
Fabrikant:Irwin
Artikelnummer:405759
EAN-code:0038548001098
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
3-5 werkdagen
3-5 werkdagen
Deze griptang met gebogen bek 4WR van Irwin is ideaal voor verschillende toepassingen en materiaalvormen. De tang is gemaakt van een hoogwaardige, getemperde staallegering voor maximaal uithoudingsvermogen en levensduur. De geharde tanden zijn ontworpen om onder alle hoeken grip te hebben, en de gebogen bek is geschikter om rond ronde werkstukken te passen. De tang heeft een klassieke trekkerontspanning die de maximale klemkracht geeft. De aanpassings-inbusschroef draait vast om de druk aan te passen en materialen samen te trekken, en maakt ook beheerst loslaten mogelijk. De ingebouwde draadsnijder kan schroeven en bouten tot een diameter van 1/4" (6 mm) doorsnijden.
Meest populaire producten
Brüder Mannesmann 10500 Griptang - 175mm
€ 12.99 Brüder Mannesmann 10500 Griptang - 175mm
GRIPTANG CV 35-180 4000810636
Griptang 175 mm
€ 6.03 Griptang 175 mm
HANDVEERKLEM QUICK-GRIP 25MM
€ 5.03 HANDVEERKLEM QUICK-GRIP 25MM
Griptang 250 mm
€ 5.90 Griptang 250 mm
IRWIN Veerklem/50mm | Mtools
Zelf-Vergrendelende Griptang (220 mm, Gebogen)
€ 10.06 Zelf-Vergrendelende Griptang (220 mm, Gebogen)
0-84-812 Griptang Lange Bekken 170 mm (L) - 62 mm (Bek)
€ 11.48 0-84-812 Griptang Lange Bekken 170 mm (L) - 62 mm (Bek)
0-84-810 Griptang Rechte Bekken 190 mm (L) - 38 mm (Bek)
€ 11.48 0-84-810 Griptang Rechte Bekken 190 mm (L) - 38 mm (Bek)
Hoekklem voor lichte toepassingen Stanley Bailey 0-83-121
Metalen Veerklem 50 mm Stanley 9-83-080
€ 3.75 Metalen Veerklem 50 mm Stanley 9-83-080
Bahco 2949-240IP Automatische griptang - 70x240mm
€ 48.48 Bahco 2949-240IP Automatische griptang - 70x240mm
Eenhandklem M 300 mm Stanley FMHT0-83233
€ 12.71 Eenhandklem M 300 mm Stanley FMHT0-83233
Brüder Mannesmann 10505 Griptang - 250 mm
€ 14.99 Brüder Mannesmann 10505 Griptang - 250 mm
Hoekklem 75 mm rood Mannesmann 900
€ 4.02 Hoekklem 75 mm rood Mannesmann 900
IRWIN Handi-klem/50mm | Mtools
griptang gebogen bekken 225 mm