Gedore RED - R29500200 VDE Telefoontang - 200mm
Fabrikant:Gedore RED
Artikelnummer:3301411/r29500200
EAN-code:4060833014113
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Bijzondere kenmerkenin navolging van DIN ISO 5745voldoet aan de eisen van zowel de VDE 0682 deel 201 als de EN/IEC 60900rechte grijpvlakken, langsvertandinginductief gehard, lang snijvlak2-componenten-greep, handsparende krachtoverbrengingspeciaal gereedschapsstaal, gesmeedVDE-telefoontang, L 200 mm, 2C-greepSpecificatiesLengte (l, l1): 200 mmGewicht: 0,260 kg
Meest populaire producten
LANGBEKTANG 6.5 / 165 mm -
€ 5.90 LANGBEKTANG 6.5 / 165 mm -
Brüder Mannesmann VDE telefoontang recht (160mm)
€ 12.99 Brüder Mannesmann VDE telefoontang recht (160mm)
Brüder Mannesmann M10605 VDE Telefoontang 160 mm
€ 18.60 Brüder Mannesmann M10605 VDE Telefoontang 160 mm
FatMax Mini Lange Telefoontang
0-89-869 Rechte Telefoontang FatMax 160 mm
€ 16.37 0-89-869 Rechte Telefoontang FatMax 160 mm
FatMax Mini Gebogen Telefoontang
dynagrip telefoontang recht 200mm
€ 13.67 dynagrip telefoontang recht 200mm
Brüder Mannesmann Elektro telefoontang 130 mm (Hobby) - 1070-4
€ 4.79 Brüder Mannesmann Elektro telefoontang 130 mm (Hobby) - 1070-4
GEDORE Telefoontang 160 mm
€ 19.87 GEDORE Telefoontang 160 mm
Brüder Mannesmann M10604 VDE Telefoontang 200 mm
€ 19.31 Brüder Mannesmann M10604 VDE Telefoontang 200 mm
GEBOGEN PUNTTANG 6.5 / 165 mm -
€ 4.84 GEBOGEN PUNTTANG 6.5 / 165 mm -
PUNTTANG PROFESSIONAL MET KNIPGEDEELTE - 160mm - Z05005 -
€ 23.37 PUNTTANG PROFESSIONAL MET KNIPGEDEELTE - 160mm - Z05005 -
rechte telefoontang 200 mm FatMax
€ 18.86 rechte telefoontang 200 mm FatMax
dynagrip platbektang 150mm
€ 11.27 dynagrip platbektang 150mm
10 0214 - Straight telephone plier telephone plier 10 0214
FatMax Telefoontang Kracht 205 mm
€ 22.13 FatMax Telefoontang Kracht 205 mm
GEDORE Telefoontang 160 mm
€ 20.95 GEDORE Telefoontang 160 mm
Bahco 2430 G-140 IP Lange punttang - 15x140mm