Gedore RED - R28302200 Combinatietang - 200mm
Fabrikant:Gedore RED
Artikelnummer:3301125/r28302200
EAN-code:4060833011259
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 13 - 18 werkdagen
Leverbaar in 13 - 18 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Bijzondere kenmerkenuitvoering volgens DIN ISO 5746met grijpvlakken voor zowel vlak als rond materiaalinductief geharde snijvlakken2-componenten-greep, handsparende krachtoverbrengingchroom-vanadiumstaalCombinatietang L 200 mm, 2C-greepSpecificatiesLengte (l, l1): 200 mmGewicht: 0,305 kg
Meest populaire producten
Combitang 03 02 180
FatMax Mini Combinatietang
Brüder Mannesmann 1070-3 Elektro combinatietang - 115mm
€ 5.99 Brüder Mannesmann 1070-3 Elektro combinatietang - 115mm
Dynagrip Combinatietang CG 150 mm
€ 10.65 Dynagrip Combinatietang CG 150 mm
Elektro combinatietang
COMBIN.TANG 180MM 4000810196
€ 12.78 COMBIN.TANG 180MM 4000810196
Kombitang 03 01 180
COMBIN.TANG 160MM 4000810195
€ 8.89 COMBIN.TANG 160MM 4000810195
Tang - 62 HRC -
COMBINATIETANG 6.5 / 165 mm -
€ 6.43 COMBINATIETANG 6.5 / 165 mm -
Kombi-tang gepolijst kunststof 140mm
€ 12.99 Kombi-tang gepolijst kunststof 140mm
Combinatietang, Expert (180 mm)
€ 11.94 Combinatietang, Expert (180 mm)
dynagrip combinatietang 180mm
€ 13.18 dynagrip combinatietang 180mm
32D099 Combinatietang 180mm
€ 7.95 32D099 Combinatietang 180mm
Stan Kombizange FatMax 160mm
€ 16.58 Stan Kombizange FatMax 160mm
combinatietang VDE 180mm basic 26706
€ 13.89 combinatietang VDE 180mm basic 26706
combinatietang 180mm industrieel 30826
€ 19.32 combinatietang 180mm industrieel 30826
Mini combinatietang 120 mm