BESSEY Tool Bessey STC-HH70-T20 Waagspanner STC-HH/60 + accessoireset Spanbreedte (max.):60 mm
Fabrikant:BESSEY Tool
Artikelnummer:stc-hh70-t20
EAN-code:4008158040318
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Voor het gebruik van Bessey snelspaners op multifunctionele zoals bijv. Festool MFT en SORTIMO WorkMo met gatendiameter 20 mm en plaatdikte van min. 19 mm tot max. 25 mm
De teksten voor dit...
Meest populaire producten
Brüder Mannesmann 10500 Griptang - 175mm
€ 12.99 Brüder Mannesmann 10500 Griptang - 175mm
GRIPTANG CV 35-180 4000810636
Griptang 175 mm
€ 6.03 Griptang 175 mm
HANDVEERKLEM QUICK-GRIP 25MM
€ 5.03 HANDVEERKLEM QUICK-GRIP 25MM
Griptang 250 mm
€ 5.90 Griptang 250 mm
IRWIN Veerklem/50mm | Mtools
Zelf-Vergrendelende Griptang (220 mm, Gebogen)
€ 10.06 Zelf-Vergrendelende Griptang (220 mm, Gebogen)
0-84-812 Griptang Lange Bekken 170 mm (L) - 62 mm (Bek)
€ 11.48 0-84-812 Griptang Lange Bekken 170 mm (L) - 62 mm (Bek)
0-84-810 Griptang Rechte Bekken 190 mm (L) - 38 mm (Bek)
€ 11.48 0-84-810 Griptang Rechte Bekken 190 mm (L) - 38 mm (Bek)
Hoekklem voor lichte toepassingen Stanley Bailey 0-83-121
Metalen Veerklem 50 mm Stanley 9-83-080
€ 3.75 Metalen Veerklem 50 mm Stanley 9-83-080
Bahco 2949-240IP Automatische griptang - 70x240mm
€ 48.48 Bahco 2949-240IP Automatische griptang - 70x240mm
Eenhandklem M 300 mm Stanley FMHT0-83233
€ 12.71 Eenhandklem M 300 mm Stanley FMHT0-83233
Brüder Mannesmann 10505 Griptang - 250 mm
€ 14.99 Brüder Mannesmann 10505 Griptang - 250 mm
Hoekklem 75 mm rood Mannesmann 900
€ 4.02 Hoekklem 75 mm rood Mannesmann 900
IRWIN Handi-klem/50mm | Mtools
griptang gebogen bekken 225 mm