promat SCHROEVENDR.SL.5.5X125MM 27205
Fabrikant:Promat
Artikelnummer:4000827021
EAN-code:4015448735113
Shopscore | 0 (0)
2
Promat schroevendraaier - sleuf - 5,5 x 125mm bij GYZS.nl | Afname Per: 1 Stuk| Aandrijving: zaagsnede | breedte (tip) (mm): 5,5 | EAN: 4015448735113 | Lengte (mm): 240 | Merk: PROMAT | Korte beschrijving: met meercomponentengreep met rolstop · kling van veredeld speciaal staal · mat verchroomd · met maatindicatiesysteem voor sleufschroeven\n Uitvoering: ronde kling
Meest populaire producten
CPT312910 Torx Schroevendraaier TX10
Knipex Aderhuls ongeis. kabel 0,5 mm, 200 st. - 97 99 390 - 9799390
€ 2.37 Knipex Aderhuls ongeis. kabel 0,5 mm, 200 st. - 97 99 390 - 9799390
Stanley Afbreekmesjes 18 MM - 5 Stuks