Gedore RED - R38200119 2C-Schroevendraaier - Philips - PH1 x 200mm
Fabrikant:Gedore RED
Artikelnummer:3301245/r38200119
EAN-code:4060833012454
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 13 - 18 werkdagen
Leverbaar in 13 - 18 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Proxxon FLEX-DOT-schroevendraaier PH 0 x 60
Screwdriver for bits - Goobay
Promat schroevendraaier - pzd 1 x80mm
€ 3.35 Promat schroevendraaier - pzd 1 x80mm
FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 0 x 75 mm
€ 3.19 FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 0 x 75 mm
Bahco 1067 Omkeerbare schroevendraaier - Phillips/Sleuf - PH1
FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 1 x 100 mm
€ 3.59 FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 1 x 100 mm
Tri-wing 360/triwing X 50 Chroom-vanadiumstaal (crv), Rood
Proxxon FLEX-DOT-schroevendraaier PZ 0 x 60
Bahco 615-0-75 600-serie Schroevendraaier - Phillips - PH0 x 75mm
€ 3.42 Bahco 615-0-75 600-serie Schroevendraaier - Phillips - PH0 x 75mm
Bahco 616-1-100 600-serie Schroevendraaier - Pozidriv - PZ1 x 100mm