Bahco B193.001.100 Schroevendraaier - Pozidriv - PZ1 x 100mm
Fabrikant:Bahco
Artikelnummer:b193.001.100
EAN-code:7314150278206
Screwdriver for bits - Goobay
Promat schroevendraaier - pzd 1 x80mm
€ 3.35 Promat schroevendraaier - pzd 1 x80mm
FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 0 x 75 mm
€ 3.19 FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 0 x 75 mm
Bahco 1067 Omkeerbare schroevendraaier - Phillips/Sleuf - PH1
FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 1 x 100 mm
€ 3.59 FatMax Phillips PH schroevendraaier PH 1 x 100 mm
Tri-wing 360/triwing X 50 Chroom-vanadiumstaal (crv), Rood
Proxxon FLEX-DOT-schroevendraaier PZ 0 x 60
Bahco 615-0-75 600-serie Schroevendraaier - Phillips - PH0 x 75mm
€ 3.42 Bahco 615-0-75 600-serie Schroevendraaier - Phillips - PH0 x 75mm
Bahco 616-1-100 600-serie Schroevendraaier - Pozidriv - PZ1 x 100mm