Festool SG-240/G-ISC Zaagblad set - 240mm
Fabrikant:Festool
Artikelnummer:575409 / SG-240/G-ISC
EAN-code:4014549309063
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
1
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
webwinkelkeur
3-5 werkdagen
3-5 werkdagen
Bijzondere kenmerkenToepassingenVoor het zagen van PU- (polyurethaan-hardschuim) en polystyreen-isolatieplaten, en hard steen- en glaswol tot 240 mmPassend voorvoor ISC 240 EBZaaguitrusting met om en om aangebracht zaagbladniet geschikt voor drukvast houtvezelisolatiemateriaalin blister-verpakkingZAAGBLAD SET SG-240/G-ISCFestool ZAAGBLAD SET SG-240/G-ISCSpecificatiesZaaglengte: 240 mm
Meest populaire producten
Gedore 5501080 404 A-406 A - Gedore - zaagblad L. 145 mm v. nr. 404 + 406
Gedore 1879383
GEDORE Zaagblad
zaagblad junior metaal 150 mm 5 stuks
€ 4.28 zaagblad junior metaal 150 mm 5 stuks
Hazet - Metalen zaagblad 1981-01
Zaagblad voor de  550 mm Verstekzaag
€ 2.99 Zaagblad voor de 550 mm Verstekzaag
Bahco 3809-300-32-1.60-10 Sandflex machinezaagblad bimetaal - 300x32x1.60mm - 10TPI
€ 16.72 Bahco 3809-300-32-1.60-10 Sandflex machinezaagblad bimetaal - 300x32x1.60mm - 10TPI
zaagblad junior hout 228 150 mm 5 stuks
€ 4.28 zaagblad junior hout 228 150 mm 5 stuks
Metaalzaagblad hss 32 tands 300mm
€ 1.78 Metaalzaagblad hss 32 tands 300mm
403 A-405 A - Gedore - zaagblad, enkelzijdig Gedore 5500350
Bahco junior zaagbladen metaal
Metaalzaagblad hss 24 tands 300mm
€ 1.78 Metaalzaagblad hss 24 tands 300mm
Vervanging zaagblad 750 mm driehoekige tand voor droge en groene hout
€ 5.49 Vervanging zaagblad 750 mm driehoekige tand voor droge en groene hout
Reserve Zaagbladen - 10 Stuks - Voor Ijzerzaag - 30 Cm
BEUGELZAAGBLAD VERS HOUT 530MM
€ 2.40 BEUGELZAAGBLAD VERS HOUT 530MM
BEUGELZAAGBLAD VERS HOUT 760MM
€ 2.78 BEUGELZAAGBLAD VERS HOUT 760MM
Bahco 3802-400-25-1.25-10 Machinezaagblad HSS - 400x25x1.25mm - 10TPI
€ 17.90 Bahco 3802-400-25-1.25-10 Machinezaagblad HSS - 400x25x1.25mm - 10TPI
Bahco 3809-550-45-2.25-4 Sandflex machinezaagblad bimetaal - 550x45x2.25mm - 4TPI