HiKOKI GP18DBW5Z 18V Li-Ion Accu Slijpmachine Body In Koffer - 50 Mm
Fabrikant:HiKOKI
Artikelnummer:GP18DBW5Z
EAN-code:4966376337408
Shopscore | 0 (0)
2
Kracht en precisie met de HiKOKI GP18DBW5Z accu rechte slijper Ervaar de ultieme mix van kracht en precisie met de HiKOKI GP18DBW5Z 18V Li-Ion accu slijpmachine. Deze robuuste machine, onderdeel van het MULTI-VOLT platform, biedt niet alleen mobiele vrijheid dankzij zijn 18 Volt accu, maar ook variabele toerentalregeling tussen 7000 en 29000 tpm voor de perfecte afwerking. Veiligheid primeert, met functies zoals een dodemansschakelaar, herstart- en overbelastingbeveiliging, en een rem voor optimale controle. De stevige koffer maakt transport eenvoudig, terwijl de meegeleverde spantang, sleutels en koffer je direct klaarstomen voor elke slijpklus. Of je nu een professional bent of een doe-het-zelver, met de GP18DBW5Z ben je klaar voor elke uitdaging.
Meest populaire producten
Snijwielen voor Mini Series Pijpsnijder 5st - 070017D
Metabo 623470000 Uitbreidingsrol voor SE 12-115 - 90 x 100mm
€ 159.99 Metabo 623470000 Uitbreidingsrol voor SE 12-115 - 90 x 100mm
Einhell 3PUDSEBAAND 75X533 K 80 SB
Detailschuurmachine KA2000
Oscillerende Spindelschuurmachine OSM100
M92575 Multitool 130 W Incl. accessoires, Incl. koffer
€ 24.88 M92575 Multitool 130 W Incl. accessoires, Incl. koffer
Steunschijf st-stf d150/17ft-m8-sw
Metabo Metabo 635219000 Schuurplaat
Metabo Metabowerke 631369000 Stofzak (textiel)
230 V schijfschuurmachine