HiKOKI GP18DAW5Z Accu Rechte Slijpmachine 18V - 50 Mm - Exclusief Accu's En Lader - Kunststof Koffer
Fabrikant:HiKOKI
Artikelnummer:GP18DAW5Z
EAN-code:4966376337347
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
2
HiKOKI GP18DAW5Z Accu rechte slijpmachine– Ongekend gemak en precisie Dankzij het krachtig 18V MULTI-VOLT accuplatform ben je klaar voor de meest uitdagende projecten zonder in te leveren op mobiliteit. Deze slijpmachine biedt niet alleen indrukwekkende slijpprestaties, maar de variabele snelheid zorgt ervoor dat je elk detail perfect kunt afwerken. Veiligheid komt op de eerste plaats met functies zoals herstart-, overbelasting- en kickbackbeveiliging. Hoewel deze krachtige unit geleverd wordt zonder accus en lader, maakt de bijgeleverde duurzame kunststof koffer het verplaatsen gemakkelijk.
Meest populaire producten
Snijwielen voor Mini Series Pijpsnijder 5st - 070017D
Metabo 623470000 Uitbreidingsrol voor SE 12-115 - 90 x 100mm
€ 159.99 Metabo 623470000 Uitbreidingsrol voor SE 12-115 - 90 x 100mm
Einhell 3PUDSEBAAND 75X533 K 80 SB
Detailschuurmachine KA2000
Oscillerende Spindelschuurmachine OSM100
M92575 Multitool 130 W Incl. accessoires, Incl. koffer
€ 24.88 M92575 Multitool 130 W Incl. accessoires, Incl. koffer
Steunschijf st-stf d150/17ft-m8-sw
Metabo Metabo 635219000 Schuurplaat
Metabo Metabowerke 631369000 Stofzak (textiel)
230 V schijfschuurmachine