Makita accu boorhamer combi DHR241ZJ (zonder accu)
Fabrikant:Makita
EAN-code:0088381661805
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
2
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
Shopscore | 4 (8)
ictwaarborg  thuiswinkelwaarborg
Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
Levertijd 1 - 2 werkdagen
Levertijd 1 - 2 werkdagen
1 werkdag
1 werkdag
Voorradig.
Voorradig.
2
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale combihamer voor gaten van 4 tot 12 mm, maar kan tot 20 mm in beton. Duurzaam door verbeterd slagstuk en slagbout. Duurzaam door robuuste behuizing met bumpers. Variabele elektrische toerenregeling, daardoor preciezer boren. Zij- en achterhandgreep voorzien van softgrip, daardoor meer comfort. 40 Beitelposities. Leveringsomvang: machine met handgreep en diepte-aanslag, zonder accu's, zonder lader, in Mbox nr. 3.
Meest populaire producten
Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
€ 92.08 Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
Boorhamer TH-RH 900/1
SDS-Plus boorhamer PBH 2100 RE
Uneo Maxx (zonder accu)
Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
€ 52.90 Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
€ 43.99 Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
€ 98.53 Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
€ 69.73 Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
boorhamer WS2989,9 18V Bare Tool