HiKOKI WR36DAW2Z 36V Slagmoeraanzetter body in HSC Professionele slagmoeraanzetter voor de vakman! Beschrijving Deze nieuwe HiKOKI slagmoeraanzetter is super compact en lichtgewicht. Met zijn krachtige koolborstelloze motor en instelbaar toerental krijgt u alle moeren, schroeven en bouten los. Het unieke triple hammer mechanisme werkt snel, krachtig en met weinig vibratie. De slagmoeraanzetter heeft een zeer hoog aan- en losdraaimoment. De WR36DAW2Z is IP56 water en stof bestendig. Technische gegevens * Bouten en moeren M12 - M30 * High tension moer M10 - M24 * Aandraaimoment 1.180 Nm * Losdraaimoment 1.800 Nm * Toerental onbelast hoog 0 - 1.500/min. * Toerental onbelast medium 0 - 1.200/min. * Toerental onbelast laag 2 0 - 900/min. * Toerental onbelast laag 1 0 - 600/min. * Aantal slagen hoog 0 - 2.900/min. * Aantal slagen medium 0 - 2.300/min. * Aantal slagen laag 2 0 - 1.800/min. * Aantal slagen laag 1 0 - 1.200/min. * Gereedschapsopname ¾” vierkant * L x H 221 x 290 mm * Gewicht 3,7 kg Leveringsomvang * In een HSC II Systainer * Zonder accu's en lader Merkinformatie De WR36DAW2Z van HiKOKI is een machine van hoge kwaliteit. HiKOKI () is uitgegroeid tot een van 's werelds grootste bedrijven met meer dan 20.000 producten en meer dan 335.000 medewerkers. HiKOKI heeft een vooraanstaande positie op de markt van professioneel elektrisch gereedschap. Trefwoorden als kwaliteit en gebruiksgemak zijn eigenschappen waar HiKOKI mee wordt geïdentificeerd. Gereedschappelijk biedt een bijzonder breed assortiment van HiKOKI aan, van boorschroefmachines en schuurmachines tot zaagmachines en stofzuigers. Daar komen uiteraard ook de vernieuwde artikelen van HiKOKI bij. Voor elk product hebben wij bijpassende accessoires ()voor jou geselecteerd die je onder het kopje "direct meebestellen" kan vinden. Vergelijkbare machines zijn er te vinden in de categorie Accu boormachines (), daar bieden wij diverse soorten boormachines aan.