HiKOKI WH18DCWRZ Multivolt 18V Slagschroevendraaier met 2x2,5Ah Accu in HSC II Koffer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376402960
Shopscore | 0 (0)
2
HiKoki WH18DCWRZ Multivolt 18V Slagschroevendraaier met 2x2,5Ah Accu in HSC II Koffer Slagschroevendraaier van hoge kwaliteit! Beschrijving * Bouten, moeren en schroeven * Krachtige koolborsteloze motor * Toerental instelbaar in 4 standen * Triple hammer mechanisme, zeer snel en weinig vibratie * IP56; stof-en waterbestendig * Accu indicator * Led verlichting * Riemhaak Specificaties * Capaciteit houtschroeven (mm) 4 - 10 * Capaciteit bouten en moeren (mm) M5 - M18 * Max. aandraaimoment (Nm) 210 * Toerental onbelast (min.) 0 - 3.400 * Aantal slagen belast (min.) 0 - 4.000 * Beschermingsklasse IP56 Leveringsomvang * 2 x accu BSL36A18 36V 2,5Ah * Oplader UC18YSL3 * In HSC II koffer
Meest populaire producten
Power X-Change TC-CD 18/35 Li - Solo Accuslagmoersleutel Li-ion
Accuslagmoersleutel Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo zonder accu 18 V Li-ion
€ 49.38 Accuslagmoersleutel Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo zonder accu 18 V Li-ion
Brüder Mannesmann M01725 Slagmoersleutel
320 Nm Elektrische Slagmoersleutel