HiKOKI WH18DCW2Z 18V Slagschroevendraaier 210Nm Body HSC II Koffer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376402946
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
2
Voorradig.
Voorradig.
2
HiKoki WH18DCW2Z 18V Slagschroevendraaier 210Nm Body HSC II Koffer Slagschroevendraaier van hoge kwaliteit! Beschrijving * Bestelnummer WH18DCW2Z * Capaciteit houtschroeven (mm) 4-10 * Capaciteit zelfborende schroeven (mm) 3.5-6 * Capaciteit standaard bout (mm) M5-M18 * Capaciteit harde bout (mm) M5-M14 * Max. aandraaimoment (Nm) 210 * Max. aandraaimoment zacht (Nm) 69 * Toerental onbelast laag (min.) 0-900 * Toerental onbelast hoog (min.) 0-3.400 * Aantal slagen onbelast laag (min.) 0-1.900 * Aantal slagen onbelast hoog (min.) 0-4.000 * Motor zonder koolborstels * Motorrem * Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 74.8 * Hoogte (mm) 241 * Lengte (mm) 114 * Gewicht (kg) 1.6 Leveringsomvang * 1 haak, 1 HSC II
Meest populaire producten
Power X-Change TC-CD 18/35 Li - Solo Accuslagmoersleutel Li-ion
Accuslagmoersleutel Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo zonder accu 18 V Li-ion
€ 49.38 Accuslagmoersleutel Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo zonder accu 18 V Li-ion
Brüder Mannesmann M01725 Slagmoersleutel
320 Nm Elektrische Slagmoersleutel