HiKOKI DV18DEW4Z 18V Klopboorschroefmachine 70Nm Body
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376404797
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
1
HiKoki DV18DEW4Z 18V Klopboorschroefmachine 70Nm Body Klopboorschroefmachine van hoge kwaliteit! Beschrijving * zeer korte, compacte machine * hoogste aandraaimoment in zijn klasse * koolborstelloze motor * zeer hoge boorsnelheid * continue werken * ledverlichting * RFC d.m.v. gyro sensor Specificaties * accuspanning 18 V * aantal accu's 0 st. * capaciteit staal (mm) 13 * gewicht (kg) 1.5 * afmetingen l x b x h (mm) 159x78x253 * capaciteit hout (mm) 52 * capaciteit houtschroeven (mm) 10x100 * capaciteit machineschroeven (mm) 6 * capaciteit steen (mm) 13 * motor zonder koolborstels ja * geleverd in HSC II * max. boorhoudercapaciteit 13 mm * type boorhouder Snelspanboorhouder Leveringsomvang * 1 bit, 1 riemhaak