HiKOKI DV18DDWRZ Accu Klop-/boorschroefmachine - 18V Incl. 2x 2,0Ah Accu's En Lader In HSC II
Fabrikant:HiKOKI
Artikelnummer:DV18DDWRZ
EAN-code:4966376410910
Shopscore | 0 (0)
2
HiKOKI DV18DDWRZ Accu klopboormachine: een krachtpatser voor jouw klus Ben je op zoek naar een accu klop-/boorschroefmachine die geen enkele klus uit de weg gaat? Dan is de Hikoki DV18DDWRZ jouw nieuwe beste vriend. Dit krachtpakket is uitgerust met een koolborstelloze motor voor maximale efficiëntie en langdurige kracht. De machine is ontworpen voor jouw gemak, met een snelspanboorhouder die het wisselen van boren een fluitje van een cent maakt en met 20 instelbare standen geef je elke klus de juiste aanpak. Licht en compact, manoeuvreert deze boor zich moeiteloos in de nauwste hoekjes,ondersteund door de ingebouwde LED verlichting, zodat jij altijd perfect zicht houdt op je werk. En dankzij de twee krachtige 18V accu's met een amperage van 2 Ampère uur, die bovendien in slechts 30 minuten zijn opgeladen, blijf je doorwerken zonder onnodige onderbrekingen. Deze alleskunner heeft een indrukwekkende boorcapaciteit: 36mm in hout en 13mm in metaal, waardoor geen klus te groot of te