HiKOKI DH52MEYWSZ 1500W SDS Max Boor Hakhamer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376285327
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
HiKOKI DH52MEYWSZ 1500W SDS Max Boor Hakhamer Professionele boor-hakhamer met de hoogste boornselheid in zijn klasse! Beschrijving * SDS-Max quick release boorhouder * hoogste boorsnelheid in zijn klasse * AHB sterke aluminium behuizing * UVP anti-vibratie systeem met dynamische trillingsdemper * anti vibratie handvatten * onderhoudsvrije koolborstelloze motor * geen prestatie vermindering bij fluctuatie van het voltage bij gebruikt met generatoren en verlengsnoeren * dynamische elektronische stuurschakeling die het aantal slagen aan de werkbelasting aanpast * storingsindicator van het netsnoer * vario-lock systeem beitels Specificaties * Kroonboren 160 mm * Toerental onbelast 100 - 260 /min. * Capaciteit in beton 52 mm * Opgenomen vermogen 1500 W * Slagenergie 22 J * L x H 585 x 263 mm * Gewicht 11,5 kg * Aantal slagen belast 1.000 - 2.400 /min. * Vibratie niveau belast 9,8 (Tri-axial) m/sec² Leveringsomvang * 1 diepteaanslag * 1 zijhandgreep * 1 tube vet * 1 kunststof koffer Merkinformatie De DH52MEYWSZ van HiKOKI is een machine van hoge kwaliteit. HiKOKI () is uitgegroeid tot een van 's werelds grootste bedrijven met meer dan 20.000 producten en meer dan 335.000 medewerkers. HiKOKI heeft een vooraanstaande positie op de markt van professioneel elektrisch gereedschap. Trefwoorden als kwaliteit en gebruiksgemak zijn eigenschappen waar HiKOKI mee wordt geïdentificeerd. Gereedschappelijk biedt een bijzonder breed assortiment van HiKOKI aan, van boorschroefmachines en schuurmachines tot zaagmachines en stofzuigers. Daar komen uiteraard ook de vernieuwde artikelen van HiKOKI bij. Voor elk product hebben wij bijpassende accessoires ()voor jou geselecteerd die je onder het kopje "direct meebestellen" kan vinden. Vergelijkbare machines zijn er te vinden in de categorie elektrische boormachines (), daar bieden wij diverse soorten boormachines aan.
Meest populaire producten
Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
€ 92.08 Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
Boorhamer TH-RH 900/1
SDS-Plus boorhamer PBH 2100 RE
Uneo Maxx (zonder accu)
Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
€ 52.90 Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
€ 43.99 Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
€ 98.53 Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
€ 69.73 Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
boorhamer WS2989,9 18V Bare Tool