HiKOKI DH40MCWSZ 1100W SDS Max Boor Hakhamer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376284658
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
HiKOKI DH40MCWSZ 1100W SDS Max Boor Hakhamer Professionele boor-hakhamer van HiKOKI voor de vakman! Beschrijving * gemakkelijk instelbare schakelaar voor hamerboren of alleen hameren * gemakkelijk bedienbare schakelaar * verwisselen van de boor in 1 stap Specificaties * Kroonboren 105 mm * Capaciteit in beton 40 mm * Gereedschapsopname SDS-Max * Hoogte 255 mm * Opgenomen vermogen 1100 W * Vibratieniveau 16,5 m/sec² * Geluidsniveau 85 dB * Slagenergie 8,5 J * Toerental onbelast (laag) 620 tr/min * Gewicht 7,1 kg * Aantal slagen belast 2800 /min. * Lengte 448 mm Leveringsomvang * kunststof koffer * zijhandgreep * diepteaanslag Merkinformatie De DH40MCWSZ van HiKOKI is een machine van hoge kwaliteit. HiKOKI () is uitgegroeid tot een van 's werelds grootste bedrijven met meer dan 20.000 producten en meer dan 335.000 medewerkers. HiKOKI heeft een vooraanstaande positie op de markt van professioneel elektrisch gereedschap. Trefwoorden als kwaliteit en gebruiksgemak zijn eigenschappen waar HiKOKI mee wordt geïdentificeerd. Gereedschappelijk biedt een bijzonder breed assortiment van HiKOKI aan, van boorschroefmachines en schuurmachines tot zaagmachines en stofzuigers. Daar komen uiteraard ook de vernieuwde artikelen van HiKOKI bij. Voor elk product hebben wij bijpassende accessoires ()voor jou geselecteerd die je onder het kopje "direct meebestellen" kan vinden. Vergelijkbare machines zijn er te vinden in de categorie elektrische boormachines (), daar bieden wij diverse soorten boormachines aan.
Meest populaire producten
Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
€ 92.08 Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
Boorhamer TH-RH 900/1
SDS-Plus boorhamer PBH 2100 RE
Uneo Maxx (zonder accu)
Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
€ 52.90 Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
€ 43.99 Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
€ 98.53 Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
€ 69.73 Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
boorhamer WS2989,9 18V Bare Tool