HiKOKI DH28PCWSZ 720W SDS Plus Boor Hakhamer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376283996
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
2
Voorradig.
Voorradig.
HiKOKI DH28PCWSZ 720W SDS Plus Boor Hakhamer Professionele boor-hakhamer met wel drie verschillende standen! Beschrijving * drie standen; boorhamer, boren en hakken * meest compacte model met de hoogste boorsnelheid in zijn klasse! * nieuw mechanisme voorkomt loze slagen * SDS-Plus opname Specificaties * Kroonboren 80 mm * Toerental onbelast 0 - 800 tr/min * Capaciteit in beton 28 mm * Capaciteit in hout 32 mm * Vibratie niveau onbelast 6,4 (Tri-Axial) m/sec² * Capaciteit in staal 13 mm * Opgenomen vermogen 720 W * Geluidsniveau 81,8 dB(A) * Slagenergie 3,5 J * Gewicht 3,4 kg * Aantal slagen belast 0 - 4.000 /min. * L x B x H 316 x 102 x 208 mm * Vibratieniveau belast 16,8 m/sec2 (Tri-Axial) Leveringsomvang * 1 kunststof koffer * 1 zijhandgreep * 1 diepteaanslag Merkinformatie De DH28PCWSZ van HiKOKI is een machine van hoge kwaliteit. HiKOKI () is uitgegroeid tot een van 's werelds grootste bedrijven met meer dan 20.000 producten en meer dan 335.000 medewerkers. HiKOKI heeft een vooraanstaande positie op de markt van professioneel elektrisch gereedschap. Trefwoorden als kwaliteit en gebruiksgemak zijn eigenschappen waar HiKOKI mee wordt geïdentificeerd. Gereedschappelijk biedt een bijzonder breed assortiment van HiKOKI aan, van boorschroefmachines en schuurmachines tot zaagmachines en stofzuigers. Daar komen uiteraard ook de vernieuwde artikelen van HiKOKI bij. Voor elk product hebben wij bijpassende accessoires ()voor jou geselecteerd die je onder het kopje "direct meebestellen" kan vinden. Vergelijkbare machines zijn er te vinden in de categorie elektrische boormachines (), daar bieden wij diverse soorten boormachines aan.
Meest populaire producten
Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
€ 92.08 Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
Boorhamer TH-RH 900/1
SDS-Plus boorhamer PBH 2100 RE
Uneo Maxx (zonder accu)
Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
€ 52.90 Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
€ 43.99 Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
€ 98.53 Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
€ 69.73 Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
boorhamer WS2989,9 18V Bare Tool