HiKOKI DH26PC2W1Z SDS-Plus Boorhamer in HSC - 26mm - 830W - 2,9J
Fabrikant:Hikoki
Artikelnummer:dh26pc2w1z
EAN-code:4966376327386
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
Meest populaire producten
Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
€ 92.08 Einhell TE-HD 18/12 Li Solo 18V Li-Ion accu SDS-Plus boorhamer body - 1,3J
Boorhamer TH-RH 900/1
SDS-Plus boorhamer PBH 2100 RE
Uneo Maxx (zonder accu)
Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
€ 52.90 Einhell TC-PC 45 Set Pneumatische Hakbeitelset in koffer - 6,3 bar
Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
€ 43.99 Einhell TC-PC 45 Pneumatische beitel 6.3 bar
Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
€ 98.53 Einhell TC-RH 800 4F SDS-Plus boorhamer in koffer - 800W - 2,6J
Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
€ 69.73 Einhell TC-RH 620 4F Kit Boorhamer SDS-Plus 240 V 620 W Incl. koffer
boorhamer WS2989,9 18V Bare Tool