Hikoki BSL36B18 TWIN PACK BATTERIJEN MULTIVOLT B, 2x
Fabrikant:Hikoki
Artikelnummer:375575
EAN-code:4549115217218
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
Meest populaire producten
Schuifaccu BL1518
Bosch BOSCH Advanced-Series Exzenteraufsatz
Bosch 1.600.A01.TG2 Kruiskop schroevendraaier PH 1
Metabo Inlay BH 18 LTX BL 16 - 628921000
Bosch 1.600.A01.TG3 Kruiskop schroevendraaier PH 2
Metabo Inlay PowerMaxx BH 12 BL 16 - 628920000
Ryobi RAD1801M
STOFAFZUIGUNIT TBV MIXERS 754750
Houtbrander-pyrograveur Met 6 Opzetstukken
Bosch schroef- en klopboormachine zonder accu EasyImpact 18V
€ 54.61 Bosch schroef- en klopboormachine zonder accu EasyImpact 18V
Ryobi R18TB-0 ONE+ Toolshop Blazer - 5133002915
Brüder Mannesmann Accuboormachine 12 V 1,3 Ah
€ 37.07 Brüder Mannesmann Accuboormachine 12 V 1,3 Ah
R36DA W4Z ACCU STOFZUIGER 36V, BL, MV, EXCLUS
€ 243.32 R36DA W4Z ACCU STOFZUIGER 36V, BL, MV, EXCLUS
Draper Tools Zaklamp LED mini zonder accu Storm Force 10,8 V
€ 25.99 Draper Tools Zaklamp LED mini zonder accu Storm Force 10,8 V
Milwaukee Accessoires SDS+ Dust Trap Stof vanger - 4932464916 - 4932464916
Bosch and Garden EasyDrill 18V-40 06039D8004 Accu-schroefboormachine, Accu-schroevendraaier 18 V 2.0 Ah Li-ion Incl. accu, Incl. lader
Fein Kolomboormachine
Brüder Mannesmann Accuschroevendraaier precisie 3,6 V