Hazet 9014MG-018 9014MG-018 Slagmoersleutelbehuizing 1 stuk(s)
Fabrikant:Hazet
Artikelnummer:9014mg-018
EAN-code:4000896184002
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
DeWALT Adapter DT7508, 1/2" 4-kant naar 1/4" 6-kant voor slagmoersleutels
Slagmoersleutel met perslucht
Güde Elektrische slagmoersleutel ESS 350 400 W incl. accessoires en koffer
€ 91.99 Güde Elektrische slagmoersleutel ESS 350 400 W incl. accessoires en koffer
Accu slagschroevendraaier (MaxxpACk 18V).
€ 29.99 Accu slagschroevendraaier (MaxxpACk 18V).
Accu slagschroevendraaier brushless (MaxxpACk 18V).
€ 39.99 Accu slagschroevendraaier brushless (MaxxpACk 18V).
KS TOOLS Slagmoersleutel  515.1210 Slagtol,Slagmoer,Slagmoer schroefmachine
DeWalt DT7533 Impact zeskantdop - 15mm - 1/2" kort
€ 3.47 DeWalt DT7533 Impact zeskantdop - 15mm - 1/2" kort
Bosch 06019J8002 GDS 18V-1000 C Accu Slagmoeraanzetter in L-Boxx
€ 569.23 Bosch 06019J8002 GDS 18V-1000 C Accu Slagmoeraanzetter in L-Boxx
Bahco slag schroevendraaier adapteror 5-16 bits | 54640 - 54640
Hazet 4937-19 Slagringsleutel
Slagschroevendraaier 450 W