Ryobi R18AG-140S 18V Li-ion Haakse slijper set (1x 4,0Ah accu) in tas - 115mm
Fabrikant:Ryobi
Artikelnummer:5133004301/r18ag-1
EAN-code:4892210172129
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Shopscore | 0 (0)
2
Standaard meegeleverd:1x Accu 18V 4,0Ah1x Oplader1x Afbraamschijf1x Beschermkap1x Zijhandgreep1x SleutelBijzondere kenmerken:Snelverstelling beschermkap zonder hulpwerktuigenSnoerloze haakse slijpmachine metØ 115 mm slijpschijf, ideaal voor een grote variëteit aan slijptoepassingenOp 3 posities verstelbare zijhandgreep voor de beste controle bij doorslijpen en afbramenVeiligheidsschakelaar te voorkoming van ongewild startenAsvergrendeling voor snel en gemakkelijk verwisselen van slijpschijvenGripZone? - met zacht rubber beklede handgreepdelen voor perfecte grip en prettiger werkenSpecificaties:Asaansluiting: M14Asgat (mm): 22Geluidsdrukniveau (dB(A)): 80Geluidsdrukniveau, raming (dB(A)): 3Geluidsvermogensniveau, raming (dB(A)): 3Gewicht, incl. accu (kg): 2.58Onbelast toerental (omw/min): 7500Sound power level [dB[A]]: 91Spanning (V): 18Vibratieniveau (m/s²): 6.9Vibratieniveau, raming (m/s²): 1.5Zaagblad (mm): 115
Meest populaire producten
Haakse slijper TC-AG 115
TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
€ 29.95 TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
Cutting Disc for Stone 5-pak
Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
€ 37.22 Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
Haakse slijper TE-AG 115
Proxxon LHW/A 29817 Haakse accuslijper met lange hals 50 mm Zonder accu 10.8 V