metabo WQ1100-125 Set 1100W Kleine Haakse Slijper met 2 Diamantzaagbladen in Koffer - 610035510
Fabrikant:Metabo
Artikelnummer:610035510/wq1100-
EAN-code:4007430338525
Shopscore | 0 (0)
1
Meest populaire producten
Haakse slijper TC-AG 115
TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
€ 29.95 TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
Cutting Disc for Stone 5-pak
Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
€ 37.22 Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
Haakse slijper TE-AG 115
Proxxon LHW/A 29817 Haakse accuslijper met lange hals 50 mm Zonder accu 10.8 V