metabo WEPBF15-150 Quick Platkop Slijper 1550 Watt 150mm met Motorrem en Dodemansschakelaar
Fabrikant:Metabo
Artikelnummer:wepbf15-150quick
EAN-code:4007430275738
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Standaard meegeleverd:1x Beschermkap1x Steunflens1x Snelspanmoer1x Handgreep1x Lamellenschuurschijf - Flexiament super convex - 150mm - P601x Afbraamschijf - Flexiament super FKS 60 - 150x4mm - P60Bijzondere kenmerken:Krachtige platkop-slijper om snel te werken in bijzonder scherpe hoeken tot 39° bij maximale gebruikersbeschermingSpeciaal ontwikkeld voor het verwijderen van lasslak, roest of lak in nauwe frameconstructies en voor het werken in dwangpositiesMaximale zaagdiepte door 150 mm-schijfdiameterNieuwe, voor octrooi aangemelde Metabo Marathon-motor met max. 50% meer koppel en max. 20% hogere overbelastingsweerstand voor snellere materiaalafname en een langere levensduurTacho-Constamatic (TC)-volle-golf elektronica: sneller werken door constant toerental onder belastingMetabo Quick voor gereedschapsloze schijfwissel door snelspanmoerZonder gereedschap verstelbare beschermkap; tegen verdraaien beveiligd vastzetbaarExtra Metabo VibraTech (MVT)-handgreep voor trillingsdemping ter bescherming van de gezondheidPaddle-schakelaar met dodemansfunctie: veilige bediening door de ergonomische, geïntegreerde schakelaar met antislip structuurKrachtig remsysteem voor optimale bescherming van de gebruiker: de gepatenteerde, mechanische schijfrem stopt de schijf na uitschakelen ook bij stroomuitval binnen 2 secondenElektronische veiligheidsuitschakeling reduceert kickback bij het blokkeren van de schijfElektronische overbelastingsbeveiliging, zachte aanloop und herstartbeveiligingTandwielhuis met stappen van 90° gedraaid te monteren voor linkshandige bediening of voor het doorslijpenAfschakelkoolborstels voor de bescherming van de motorBevestiging met musketonhaak voor veilig transportSpecificaties:Minimaal haalbare hoek 39°Slijpschijven-Ø 150 mmNominaal opnamevermogen 1.550 WAfgegeven vermogen 940 WNullasttoerental 9.600 /minToerental bij nominale last 9.600 /minKoppel 3,9 NmSchroefdraad as M 14Gewicht (zonder netsnoer) 2,9 kgKabellengte 4 m
Meest populaire producten
Haakse slijper TC-AG 115
TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
€ 29.95 TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
Cutting Disc for Stone 5-pak
Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
€ 37.22 Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
Haakse slijper TE-AG 115
Proxxon LHW/A 29817 Haakse accuslijper met lange hals 50 mm Zonder accu 10.8 V