metabo WE24-180MVT Quick Haakse Slijper 2400 Watt 180mm met Trillingdempende Handgreep
Fabrikant:Metabo
Artikelnummer:we24-180mvt
EAN-code:4007430268105
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
Meest populaire producten
Haakse slijper TC-AG 115
TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
€ 29.95 TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
Cutting Disc for Stone 5-pak
Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
€ 37.22 Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
Haakse slijper TE-AG 115
Proxxon LHW/A 29817 Haakse accuslijper met lange hals 50 mm Zonder accu 10.8 V