Makita 18 V Lijm- en kitspuit DCG180ZXK
Fabrikant:Makita
Artikelnummer:DCG180ZXK
EAN-code:0088381694520
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
7 days
7 days
1 werkdag
1 werkdag
2
Voorradig.
Voorradig.
Met de Makita 18 V DCG180ZXK is het begin, de snelheid en het einde van de kitnaad perfect in te stellen met tweeledige toerenregeling. De machine geeft continue hoge persdruk, ook bij lage toeren. De anti druppel functie zorgt voor uiterst nette afwerking, het voorkomt druipen van overtollig kit bij het loslaten van de schakelaar. Met de lijm- en kitspuit DCG180ZXK is de snelheid te regelen via de schakelaar. Verder is de machine uitgerust met variabele toerentalregeling middels een draaiknop voor maximale controle kitstroom. Deze machine wordt geleverd in een koffer, incl. patroonhouder 215 mm en 600 ml, zonder accu's en lader.
Meest populaire producten
lijmpistool EG Point
Lijmpistool TC-GG 80
lijmpatronen Made at Home 10 stuks
Kinzo Lijmpistool klussen
KLEBEPISTOLE GLUEMATIC 3007 Lijmpistool 1 set(s)
Brüder Mannesmann Mannesmann Lijmpistool 1 stuk(s)
Fun2Fix G1010 Lijmpistool - 7mm
€ 12.91 Fun2Fix G1010 Lijmpistool - 7mm
MeisterCraft Meistercraft HP78 Lijmpistool 20 W/78 W 20/78 W Lijmstift-Ã 11.2 mm
€ 13.83 MeisterCraft Meistercraft HP78 Lijmpistool 20 W/78 W 20/78 W Lijmstift-Ã 11.2 mm
Lijmmat (GG40)
Brüder Mannesmann Werkzeuge Lijmpistool inclusief 6 kleefsticks
6-GR25 Lijmpistool GR25
24928000 Hobby Lijmpistool - 12mm
€ 10.49 24928000 Hobby Lijmpistool - 12mm
toolcraft TC-HKP-11 Lijmpistool 11 mm 25 W 230 V
€ 8.99 toolcraft TC-HKP-11 Lijmpistool 11 mm 25 W 230 V
076160 #####Klebedüse 1 stuk(s)
Lijmpistool starterset met 6 lijmstaven
C.K. T6215A Lijmpistool
UHU Lijmstift-Ã 11 mm
€ 32.99 UHU Lijmstift-Ã 11 mm
Rapid EG280 lijmpistool, voor lijmsticks Ø 12 mm, opwarmtijd 3 minuten