HiKoki G18DSL2W3Z 18V Haakse Slijpmachine 125mm Body in HSC II Koffer
Fabrikant:HiKOKI
EAN-code:4966376338054
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
2
HiKoki G18DSL2W3Z 18V Haakse Slijpmachine 125mm Body in HSC II Koffer Haakse slijper van hoge kwaliteit! Beschrijving * Bestelnummer G18DSL2W3Z * Slijpschijf ∅ (mm) 125 * Toerental onbelast (min.) 9.000 * Greepdiameter (mm) 182 * Hoogte (mm) 118 * Lengte (mm) 306 * Gewicht (kg) 1,6 Leveringsomvang * 1 sleutel, 1 zijhandgreep, 1 HSC II
Meest populaire producten
Haakse slijper TC-AG 115
TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
€ 29.95 TC-AG 115/750 Haakse slijper 115 mm 750 W 240 V
Cutting Disc for Stone 5-pak
Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
€ 37.22 Brüder Mannesmann Haakse slijper 500 W 115 mm
Haakse slijper TE-AG 115
Proxxon LHW/A 29817 Haakse accuslijper met lange hals 50 mm Zonder accu 10.8 V