Makita 18 V Lamellenfrees DPJ180ZJ
Fabrikant:Makita
Artikelnummer:DPJ180ZJ
EAN-code:0088381673181
Shopscore | 0 (0)
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
1
7 days
7 days
2
Voorradig.
Voorradig.
De Makita 18 V Lamellenfrees DPJ180ZJ is bedoeld voor het frezen van sikkelvormige gleuven voor het plaatsen van platte, houten pluggen of lamellen door middel van insteekfrezen. De sterke lamellenfrees heeft uitgebreide instelmogelijkheden. Met 6 instelbare freesdieptes: 0 [8,0 mm] - 10 [10 mm] - 20 [12,3 mm] - S [13 mm] - D [14,7 mm] - MAX [20 mm]. De Makita 18 V Lamellenfrees DPJ180ZJ is duurzaam dankzij zijn aluminium behuizing en geharde stalen tandwielaandrijving. De lamellenfrees wordt in een Mbox geleverd, incl. linnen stofzak, zonder accu's en lader. Voor een nog efficiëntere en schonere werking kan de lamellenfreesmachine op een Makita stofzuiger worden aangesloten.
Meest populaire producten
HiKOKI HM wisselmessen 82mm (2 STUKS)
€ 7.13 HiKOKI HM wisselmessen 82mm (2 STUKS)
kopieerring 17mm- 165366-6