BLACK+DECKER KW1200E 1200W Bovenfrees - KW1200E-QS
Fabrikant:Black+Decker
EAN-code:5035048658284
Shopscore | 0 (0)
2
De 1200W krachtige bovenfrees is perfect voor houtsnijtoepassingen. Maak decoratieve randen of sleuven in hout om een deurscharnier of slot te maken. De variabele snelheid geeft u meer controle om te vermijden dat het te vormen materiaal verbrandt. Gemakkelijk te gebruiken met grote handgrepen aan de zijkant die u een betere grip geven voor extra veiligheid en controle. Bijzondere kenmerken * 1200 Watt motor voor een lange levensduur en uitstekende prestaties * Spindelblokkering voor gemakkelijk verwisselen van frezen * Ontgrendelingsknop voor extra veiligheid * Door de platte motorbehuizing kan de machine ondersteboven worden neergezet * Ontgrendelingsknop voor extra veiligheid * Door de platte motorbehuizing kan de machine ondersteboven worden neergezet om frezen gemakkelijker te verwisselen Technische gegevens * Diameter As/Asgat: 6.35 mm * Elektrische Veiligheidsklasse: Klasse II * Energiebron: elektriciteit * Indicatie Geleverd In Opbergmiddel:
Meest populaire producten
HiKOKI HM wisselmessen 82mm (2 STUKS)
€ 7.13 HiKOKI HM wisselmessen 82mm (2 STUKS)
kopieerring 17mm- 165366-6