Ryobi R18MS216-0 kap- & verstekzaag Accu niet inbegrepen
Fabrikant:Ryobi
Artikelnummer:5133003597
EAN-code:4892210156952
Shopscore | 4 (8)
ictwaarborg  thuiswinkelwaarborg
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
thuiswinkelwaarborg
5 werkdagen
5 werkdagen
De Ryobi R18MS216-0 accu kap- en verstekzaag bereikt een indrukwekkend zaagvermogen van 70 x 270 mm bij 90°. Het trekmechanisme maakt het mogelijk om zeer eenvoudig te zagen zonder krachtverlies. De GripZone, een met rubber bekleed anti-vibratie oppervlak, zorgt voor een comfortabele grip. De R18MS216-0 hak- en verstekzaag biedt ook een exact zaagbeeld dankzij de ingebouwde laser en een stofafzuigsysteem voor gezond en schoon werk.
Meest populaire producten
KS 216 M Lasercut
Kap- & verstekzaag TH-MS 2112
Afkortzaag 8 HM80L
E-stand
C8FSHG WAZ 1100 Watt Afkortzaag verstekzaag 216mm
€ 188.00 C8FSHG WAZ 1100 Watt Afkortzaag verstekzaag 216mm
TC-SM 2531/2 U Trek-, kap- en verstekzaag 1900 W 254 mm
€ 268.60 TC-SM 2531/2 U Trek-, kap- en verstekzaag 1900 W 254 mm
HM216 Afkortzaag - 2000W - 216mm
€ 174.22 HM216 Afkortzaag - 2000W - 216mm
KGS 216 M
afkortzaag HM80L
1500 Watt Afkortzaag Met Laser 210 mm.
€ 89.99 1500 Watt Afkortzaag Met Laser 210 mm.
Accu Kap & verstekzaag TE-MS 18/210 Li-Solo
afkortzaag KGS 254 M
Kap- en Verstekzaag TE-SM 2131 Dual
TC-MS 216
BES700-QS
610216000 Afkortzaag 1100 W 216 mm 30 mm
€ 131.85 610216000 Afkortzaag 1100 W 216 mm 30 mm
215 x 70 mm Radiaalzaag, Afkortzaag, Trekzaag met Laser