Metabo SSEP1400MVT Reciprozaag 1400W
Fabrikant:Metabo
EAN-code:4007430292995
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
1400 watt elektrische reciprozaag Max. 75 mm zaagcapaciteit in hout Max. 20 mm zaagcapaciteit in metaal 32 mm zaagslaglengte 3 pendelstanden
Meest populaire producten
Einh Universalsäge TE-AP 750 E (9WCXDE12)
Accu reciprozaag TE-AP 18 Li Solo
RS890K Scorpion Multizaag
BDCR18N accu reciprozaag
Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
€ 49.99 Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
Reciprozaag PSA 700 E
Reciprozaag GSA 10.8V Li-ion in doos zonder accu of lader 060164L902