Hikoki CR36DAW4Z 36V Multivolt Schrobzaag/Reciprozaag body
Fabrikant:Hikoki
Artikelnummer:cr36daw4z
EAN-code:4966376324903
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
1 werkdag
1 werkdag
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Voorradig.
Voorradig.
2
Meest populaire producten
Einh Universalsäge TE-AP 750 E (9WCXDE12)
Accu reciprozaag TE-AP 18 Li Solo
RS890K Scorpion Multizaag
BDCR18N accu reciprozaag
Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
€ 49.99 Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
Reciprozaag PSA 700 E
Reciprozaag GSA 10.8V Li-ion in doos zonder accu of lader 060164L902