HiKOKI C1806DUM Accu-cirkelzaag 18 V
Fabrikant:HiKOKI
Artikelnummer:C1806DUM
EAN-code:4966376412303
Uitgerust met innovatieve scheidingstechnologie voor 61 mm snijdiepte met geleiderail en 66 mm zonder geleiderail.