Festool 561728 KAPEX KS60E-SET Afkort-Trekzaag
Fabrikant:Festool
EAN-code:4014549243060
Shopscore | 0 (0)
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
2
Mobiliteit, flexibiliteit en uitstekende resultaten - perfect gecombineerd. De hoogste precisie: De Festool dubbele geleidekolom garandeert een veilige en soepele geleiding van het zaagblad Schoon werken ook bij langere werkstukken: met de uittrekbare tafelverbreding Beter in Systeem! De tussenpoten verhogen de tafel van de KS 60 tot de hoogte van een SYSTAINER SYS 1 T-LOC en Classic. Zo worden lange werkstukken veilig ondersteund Nog mobieler met onderstel: Het onderstel UG-KAPEX is werk- en transportonderstel in één Begrenzing van de zaagdiepte om snel groeven te maken Voor schone lucht en een gezonde werkomgeving: De afzuiginrichting zuigt in combinatie met een Festool stofzuiger het stof daar af, waar het ontstaat Altijd op het materiaal afgestemd werken: De Festool zaagbladen zijn uitstekend afgestemd op de KAPEX KS 60 en het materiaal Toepassingen Ideaal voor mobiel gebruik bij de montage Pas zagen van planken en panelen tot 305 x 60 mm Afkorten van plinten, profielen en kanthout tot 60 mm dik Plinten en sierlijsten met loepzuivere hoeken inpassen zonder te rekenen - in combinatie met de zwaaihaak Technische gegevens Opgenomen vermogen 1200 W Onbelast toerental 1300 - 3500 min?¹ Diameter zaagblad 216 mm Zaagdiepte 90°/90° 305 x 60 mm Zaagdiepte bij 45°/90° 215 x 60 mm Zaagdiepte 45°/45° (links) 215 x 40 mm Hellingshoek 47/46 ° Verstekhoek 60/60 ° Afmetingen (LxDxH) 661 x 475 x 430 mm aansluiting stofafzuiging Ø 27/36 mm gewicht 17,8 kg Zaagdiepte 60°/90° (rechts) 150 x 60 mm Zaagdiepte 45°/45° (rechts) 215 x 20 mm Leveringsomvang HW Universeel zaagblad W 36 schroefklemmen FSZ 120 LED-schaduwlicht zwaaihaak verhoging bedieningsgereedschap in doos
Meest populaire producten
KS 216 M Lasercut
Kap- & verstekzaag TH-MS 2112
Afkortzaag 8 HM80L
E-stand
C8FSHG WAZ 1100 Watt Afkortzaag verstekzaag 216mm
€ 188.00 C8FSHG WAZ 1100 Watt Afkortzaag verstekzaag 216mm
TC-SM 2531/2 U Trek-, kap- en verstekzaag 1900 W 254 mm
€ 268.60 TC-SM 2531/2 U Trek-, kap- en verstekzaag 1900 W 254 mm
HM216 Afkortzaag - 2000W - 216mm
€ 174.22 HM216 Afkortzaag - 2000W - 216mm
KGS 216 M
afkortzaag HM80L
1500 Watt Afkortzaag Met Laser 210 mm.
€ 89.99 1500 Watt Afkortzaag Met Laser 210 mm.
Accu Kap & verstekzaag TE-MS 18/210 Li-Solo
afkortzaag KGS 254 M
Kap- en Verstekzaag TE-SM 2131 Dual
TC-MS 216
BES700-QS
610216000 Afkortzaag 1100 W 216 mm 30 mm
€ 131.85 610216000 Afkortzaag 1100 W 216 mm 30 mm
215 x 70 mm Radiaalzaag, Afkortzaag, Trekzaag met Laser