Bosch GSA12V-14 12V Reciprozaagmachine 2X Accu 3,0Ah in L-Boxx 060164L976
Fabrikant:Bosch
Artikelnummer:060164l976
EAN-code:3165140910651
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Meest populaire producten
Einh Universalsäge TE-AP 750 E (9WCXDE12)
Accu reciprozaag TE-AP 18 Li Solo
RS890K Scorpion Multizaag
BDCR18N accu reciprozaag
Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
€ 49.99 Accu reciprozaag (MaxxpACk 18V).
Reciprozaag PSA 700 E
Reciprozaag GSA 10.8V Li-ion in doos zonder accu of lader 060164L902