StealthMounts BM-MW18-RED-6 Accuhouder Voor Milwaukee M18 - Rood - 6-pack
Kleuren:rood / rood
Fabrikant:StealthMounts
Artikelnummer:BM-MW18-RED-6
EAN-code:0650327936584
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
€ 21.95 3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
2.0 Ah - 18 volt Li-Ion accu
Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
€ 58.54 Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
EBM315 batterij 3,6v 1,5Ah Li-Ion
7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
€ 12.99 7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
Accu 1235 2,8Ah
BOSCH 2607335587 / 2607335437
PXC Starter Kit 18V 2,5Ah Power X-Change 4512097 Accu en acculader voor gereedschap 18 V 2.5 Ah Li-ion
Accu voor  Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
€ 34.95 Accu voor Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
Xcell 135459 Gereedschapsaccu Vervangt originele accu DeWalt DCB120 12 V 1500 mAh Li-ion